منو

اجاره قایق تفریحی Badili در کیش

اجاره قایق Jet Boat 230 Wake در کیش

اجاره قایق Jet Boat 230 Wake در کیش

ظرفیت قایق :  ۷نفر

طول قایق : ۷متر

مبلغ اجاره قایق برای ۱ ساعت  10.000.000 تومان

 رزرو کنید: 09171999927 - 09171999926

رزرو کنیدشرایط اجاره قایق در کیش

اجاره ماشین در کیشاجاره موتور در کیش

اجاره قایق تفریحی Badili در کیش

دریا همیشه دارای آرامشی به انتها بوده که انسان ها خواه و ناخواه جذب این آرامش لذت بخش می‌شوند، متصل بودن به طبیعت همواره باعث داشتن حال خوب و ثبات حال روحی و روانی انسان می‌شود به همین دلیل است که انتخاب مقصدهای که با طبیعت تامل بیشتری را دارند به افراد و مسافران خصوصا کسانی که دارای زندگی های شلوغ و پر هیاهو هستند پیشنهاد می‌شود.

جزیره کیش یکی از آن مقاصد محبوب و معروفی بوده که هر ساله میزبان تعداد زیادی از این دست مسافران و گردشگران به خود است که به دنبال کسب آرامش هستند. از طرفی این جزیره یکی از بهترین مقاصد برای کسانی است که به دنبال هیجان و داشتن سفری مهیج و پر از ماجراجویی هستند.

اینکه شما در کدام یک از دسته های بالا قرار دارید، چندان تفاوتی برای مطلبی که امروز به سراغ آن رفته‌ایم ندارد.

مبحثی که در این مقاله از کیش‌ آنلاین به سراغ آن رفته‌ایم مربوط به یکی از تفریحات پرطرفدار و محبوب در جزیره کیش می‌شود که برای هر نوع سلیقه و سن و سالی جذاب و منحصر به فرد شمارده می‌شود.

اگر که به جزیره کیش سفر کرده باشید تقریبا با تفریحات این جزیره مرجانی آشنا هستید و در جریان تنوع و گستردگی آنها قرار دارید.

جزیره کیش دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری گوناگونی بوده که در بین آنها، تفریحات آبی و دریایی از جایگاه ویژه‌ای در بین افراد برخوردارند.

چه به تفریحات دریایی علاقه داشته باشید و چه طرفدار خیس شدن و تفریحات و آبی نباشید، قطعا اجاره قایق تفریحی در کیش از تجربه های منحصر به فرد و جذابی خواهد بود که تا مدت ها در ذهنتان به عنوان خاطره‌ای مهیج و خاطره‌انگیز به یاد خواهد ماند.

اجاره قایق تفریحی Badili در کیش

بیشتر مسافران جزیره کیش که با تور کیش به این جزیره سفر می‌کنند در طول سفرشان دارای محدودیت زمانی هستند و با توجه به اینکه تفریحات، جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و ... در کیش بسیارند رسیدن به تمام آنها در مدت این مدت محدود می‌تواند سخت باشد، به همین خاطر داشتن انتخاب های هوشمندانه و با کیفیت از مهمترین کارهای است که باید برای برنامه ریزی سفر خود انجام دهید.

همانطور که گفتیم به علت محدود بودن مدت زمان سفر شما به جزیره کیش، انتخاب کردن از بین انواع تفریحات موجود در این جزیره دوست داشتنی کاری سخت و مشکل خواهد بود، اما اگر بتوانید تفریحی را بیابید که همزمان چند تفریح دیگر را نیز در خود جای داده باشد قطعا کیفیت سفر شما را چندین برابر خواهد کرد. اجاره قایق تفریحی در کیش گزینه‌ای است که به دنبال آن هستید.

چرا که شما با اجاره قایق در کیش با یک تیر چند نشان زده‌اید و روزی متفاوت و جذاب را برای خودتان و همراهنتان خلق کرده‌اید  که تا مدت ها در ذهنشان باقی خواهد ماند.

کرایه یات تفریحی در کیش از جمله تفریحاتی است که امتحان آن حتی برای یکبار هم که شده به شما پیشنهاد می‌شود.

یات ها و یا آنطور که بیشتر در ایران شناخته می‌شوند، قایق های تفریحی شناور های هستند که از انواع امکانات رفاهی مناسب برخوردارند و تمام آن چیزی را که برای گذراندن مسافرت های کوتاه به روی دریا نیاز خواهید داشت را در خود جای داده‌اند، این امکانات شامل امکانات رفاهی مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب، پذیرایی و ... بوده که با توجه به سایز و مدل یات ها امکانات آن متنوع تر و گسترده تر خواهند شد.

از جمله دلایلی که کرایه قایق تفریحی در کیش تبدیل به یکی از تفریحات پرطرفدار در جزیره کیش شده است، ارائه خدمات مناسب و مورد نیاز علاقه‌مندان خود است.

برای مثال چنانچه که به جزیره کیش سفر کرده باشید و پیش روی خود مراسمی را در پیش دارید و یا برای جشن گرفتن رویدادی مهم به دنبال ایده‌ای متفاوت و تازه‌ای باشید، مطمئنا اجاره قایق تفریحی در کیش گزینه مناسب شما خواهد بود. یا حتی ممکن است دلتان بخواهد سفری دریایی داشته باشید و ماجراجویی را در دل آب های آرام خلیج فارس تجربه کنید؟ با اوصاف می‌توان گفت اجاره قایق تفریحی همان چیزی است که می‌توانید برای اینکار در نظر داشته باشید.

اگر که به دنبال تفریحی تازه و متفاوت باشید پیشنهاد می‌کنیم اجاره قایق تفریحی Badiliدر کیش را امتحان کنید، شما می‌توانید برای هر ساعت از طول روز که مایل باشید، البته با در نظر گرفتن شرایط جویی آن روز، اقدام به اجاره قایق تفریحی در کیش کنید، اگر که خانواده‌ و یا گروه دوستانه‌ی کم جمعیتی باشید، کیش‌ آنلاین به شما اجاره قایق تفریحی Badili در کیش را پیشنهاد می‌کند، قایق فوق دارای طولی به اندازه 7 متر بوده که ظرفیت مناسب برای 6 نفر را در اختیار شما قرار خواهد داد تا از دریانوردی و گشت و گذار بر روی آب های آرام خلیج فارس لذت کافی را ببرید.

سخن آخر

در انتها اگر که به کرایه یات های تفریحی در کیش علاقه‌مندید می‌توانید با تماس با مشاوران مجموعه کیش‌ آنلاین و یا با مراجعه به سایت این مجموعه اقدام به اجاره قایق تفریحی در کیش کنید. 

بخش هتل‌های کیش آنلاین

Great Docs and Support با کیش آنلاین هتل مورد نظر خود را در داخل ویا خارج از کشور رزرو نمایید.

رزرو کنید...

بخش تورهای کیش آنلاین

Great Docs and Support با کیش آنلاین تور مورد نظر خود را در داخل ویا خارج از کشور رزرو نمایید.

رزرو کنید...

بخش بلیط هواپیمای کیش آنلاین

Great Docs and Supportکیش آنلاین بزرگترین مرجع بلیط هواپیما داخلی و خارجی

رزرو کنید...